2019. március 19., kedd; József

Kedves Barátunk!

Szeretettel köszöntelek az immáron valóban megújult élő honlapunkon! Elsőként szeretném megköszönni  Segítőinknek, Szponzorainknak >>>

Loginnév: Jelszó: Regisztráció
Legfrissebb híreink:
Eseménynaptár
2019. március 19., kedd
József
H K Sz Cs P Sz V
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
 
Ajánló
Életmód
 
Rendezvényeink > Határok Nélkül Fesztivál > Programok
Programok, helyszínek
 
2007. szeptember 28. péntek
 
 09.00-13.30  Prevenciótól a rehabilitációig -konferencia egészségügyi témában
          rendező:Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
          Helyszín: Győr Városháza Díszterem
 
 12.00- Külföldi delegációk folyamatos fogadása
 
 14.00 Trainspotting előadás a drogellenes kampány keretében
            Helyszín: Győri Nemzeti Színház Kisfaludy-terem
 
 
 19.00  Mit jelent nekem a a Határok Nélkül Fesztivál?
            Interaktív beszélgető-show neves vendégekkel
            Helyszín: Bartók Béla Megyei Művelődése Központ
            (fővédnök, házigazda, főszponzor, előadóművészek, főszponzor)
 
20.00-04.00  Határock nélkül
Rockzene a hajón, megyei és külföldi rockzenekarok képviseletében
 
 
2007. szeptember 29. szombat
 
      09.00- Győri Motorosok Klubja 
                  bevonulás
                  előtte és utána zenél a Nádszegi fúvószenekar
                  Véradás az Egyetemi Csarnokban
 
 
Integrál Guiness színpad     
      
  09.45   Kárpát-medencei néptánc 
              Mérai tánccsoport (Erdély)
              Kalotaszegi - táncsoport (Erdély) 
              Új-Gömör néptáncegyüttes (Rimaszombat)
              Őrségi tánccsoport (Burgenland)
              Terbete  néptáccsoport (Zilah)
              Lajta- néptáncegyüttes 
              Rába- néptáncegyüttes
 
  
 Kísér: Fajkusz Attila és népi zenekara
 
12.00 - 14.30  Guiness rekord
Polgármesteri, közgyűlés elnöki köszöntő,   kulcsátadás, Jedlik Ányos (szóda felt.) bemutatása, küldöttségek bevonulása borok elhelyezése, borok áldása
 
Állófogadás a küldöttségi képviselők részére.
Helyszín: Széchényi  Étterem
Aláfestő zenét szolgáltat::
Európa koncert-szalonzenekar
 
14.30-               Fröccs kóstoló 
14:30- 15:00    Sűrű Rántás népi zenekar fellépése (Móvár)
15.00- 15.30     Kupuszinai (Vajdaság) 
                         lakodalmas hagyományok fúvószenekari kísérettel
15.30- 17.00     Összmagyar-táncház
18.00                Közös ünnepi szentmise delegációk tagjaival
 
 
Folklór sátor            
 
   09.00 - Drogellenes előadás,civil szervezetek bemutatói
                              előadók:
                              Petz Aladár Megyei Oktató  Kórház
                              Arrabona Lions Klub
                              Megyei Vöröskereszt
                              Megyei Katasztrófavédelem 
                              Országos Mentőszolgálat
            
         11.00 - 12.00 Csíkfalvai, székelyudvarhelyi
                               tánccsoportok, zenés műsorok
 
         15.00 - 15.30 Tardoskeddi citerazenekarkoncertje
         15.30 - 16.00 Tartdoskeddi asszonykórus fellépése
         16.15 - 16.45  Felsőpulyai vegyeskórus koncertje
 
         16.45 - 17.00 Győr és testvérvárosai bemutatkoznak
 
17.00 - 17.15   Előadás az EU-ról
                       Frau Erna Beu Sprachen
                       Institut Ingolstadt  
 
17.15 - 17.45  Molnár Gábor Műhely
                       Alapítvány  zenekara „ Dallal  a dalban”
18.00 - 18.45  Zetelaki tánccsoport fellépése,
                       erdélyi zenés műsorok
19.00 - 20.00  Free Time Band (Beled)
 
20.00 - 21.00   Horváth Róbert örökzöld dallamok, szakszofon,
                         harmónika kísérettel
21.30 - 22.30   Terc András&Tóvizi Szilveszter zenél (Győr)
                        
22.45 - 23.30   Friends zenekar (Gúta, Felvidék)
00.00- 01.00    Kapcsolat Plus Band 
 
Árkád- nagyszínpad populáris sátor
            
10.00-10.45 Jedlik Ütőegyüttes fellépése
 
10.30-11.00  Kisalföldi Shaolin Kung Fu
                     Egyesület karate-bemutatója
 
11.00-11.30  Marina Training SE modern
                     sporttánc  bemutató
 
11.30-12.00   Szani - Singers (Győr Révai
                      Gimnázium)
14.45-15.30  Headfone zenekar koncertje(Győr
                      Jedlik Ányos Szakközépiskola- Révai Miklós Gimnázium)
 
16.00 - 17.00  Run to the Sun reggae zenekar koncertje  (Fertőszentmiklós)
 
17.30- 18.30 Koktél zenekar műsora
                       (Mosonmagyaróvár)
 
18.45 -  19.00  Fatime hastáncstúdió műsora
19.30 -  20.30  Chiroptera együttes koncertje
                        (Temesvár)
21.00 - 22.30  Gramy Együttes (Rábaköz)
22.30 -  23.00  Help&FLM 
23.00 -  01.00  Elektron Band (Komárom)
 
 
Egyetemi Csarnok nagyszínpad
 
 
18.30-19.00    Szabó Andris koncertje
19.00-20.30    Jamie Winchester & Hrutka
                       Róbert élő koncertje
21.00-22.45    Rúzsa Magdi elő koncertje
 
 
Csarnok mögötti zöld terület
 
 
09.00 -  Ősmagyar konyha/ ételek , íjászverseny lovasíjász-bemutató
              jurtakészítés
 
 
Szabad területeken folyamatosan:
 
   - civil szervezetek sátrai (Magyar Vöröskereszt, Arrabona Lions Klub, Kiwanis Klub)
   - kézműves, folklór jellegű kipakolóvásár
   - fafaragás, korongozás, gyöngyfűzés
   - gyermekprogramok: rajzverseny, légvár, állatsimogató
  Nyomtatás Vissza